Replacement for 19.5V 4.7A AC Power Adaptor 4 LG 43LH5100 Full HD 43 inch LED TV
  • Model: Replacement for 19.5V 4.7A AC Po
  • 6550 Units in Stock
 Ask a Question
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
Add to Cart:
SKU:
BAYG13 BAYA19-32!
UPC:
Shipping:
Calculated at Checkout
Brand:
ACAdaptorsRUS
EAN:
Does not apply
MPN:
Does Not Apply
EAN:
Type:
Universal AC-DC Adaptor
Max. Output Power:
100W