Matsui PL617 Portable DVD WN20U-12A 12V Mains Charger AC-DC Switching Adapter
  • Model: Matsui PL617 Portable DVD WN20U-
  • 6741 Units in Stock
 Ask a Question
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
Add to Cart:
SKU:
O4-12VCDM-5142!
UPC:
Shipping:
Calculated at Checkout
Brand:
HST
MPN:
O4-12VCDM-5142!
EAN:
EAN:
Type:
Switching Adaptor
Compatible Model:
5.5mm x 2.1mm / 2.5mm
Max. Output Power:
24W
Output Voltage(s):
12V
Output Current:
2A
Manufacturer warranty:
1 year
Model:
12V2ACDM90D
Amperage Rating (Amps):
2A = Perfect for 2A and below
To Fit:
5.5mm x 2.1mm / 2.5mm
Output Voltage:
12.0V
Voltage:
12 V